| SarbatoriFericiteTPUsiporumbeilororibili a întrebat:

Va plac catelusii?

Răspuns Câştigător
| Abandoned a răspuns:

Cat de prostanaci ati fost toti... Voi nu v-ati prins ca nenorocita aia de pisica, o Kitty Galore...intreba daca va place sa mancati catelusi? Voi nu vedeti categoria?

| SarbatoriFericiteTPUsiporumbeilororibili explică (pentru Abandoned):

Da,iar tu ai fost cel mai prostanac dintre toti ca te bagasesi intr-o zona destul de sensibila si periculoasa pentru toti adeptii lui Anubis.Ai o fundita, draga viitoare cina kiss.

22 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna dimihappy daaaaaaaaaaaaaaaa, doar nu degeaba am 2 un lup si un pechinezlove strucklove struck sunt copilasii meilove strucklove struck, cand raman singurica acasa cu ei "vb", ma joclove strucklove struck

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Da, în mod deosebit bichonii albi!
Pa, pa.

| Cezar a răspuns:

Mie îmi plac foarte mult pisicile deoarece sunt aşa de pufoase şi drăguţe le ador aşa de mult, dar eu am avut 2 câini până acum laughing
Desigur şi câini sunt foarte loiali, frumoşi :X.
Până acum am avut un Ciobănesc German şi un Pichinez Regal tongue
Îmi mi-e dor aşa de mult de ei o trecut foarte mult timp de când nu i-am mai văzut, ultima dată am vizitat-o pe Dolly ( Ciobănesc German ) şi am văzut că are puii :X. Şi Pichinezu nu am putut să îl vizitez.

Deci în concluzie îmi plac pisicile dar am avut câini tongue. Desigur îmi plac orce fel de animal cum e el, nu am preferinţe de genu acesta la tema animale!
Baftă.

| Smiley a răspuns:

Imi plac mult! Eu am 2!

| Raraa a răspuns:

Da,la un moment dat aveam 12(3 ai mei=+9 pui, pe care i-am dat=12).

| MaterialGirl a răspuns:

Da, eu am o catelusa Chiuaua si o ador.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ham, ham. Sunt chiar eu unul. Ham!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Okay, sunt chiar eu unul. Sunt Brandy Harrington...

| Dolofănica a răspuns:

Da, da, da și da.

| Pirkko a răspuns:

Imi plac cainii. Catelusii nu raman mici si neajutorati, cresc, isi afirma caracterul dar tot induiosatori raman.

| iflirius a răspuns:

Ii ador love struck
dar bine inteles numai mult ca pisicile...a un motan si prin sugestiile celor de pe TPU i-am dat numele lulu :X

| ArianaDwen a răspuns:

Da...Imi dai Funda? Plizz!

| 1fluturas a răspuns:

Avand in vedere ca ai postat la gastronomice, ma gandeam sa-ti raspund ca sunt gustosi, dar sigur te oripilezi laughing

| fericitaaaa a răspuns:

Da eu am unul e shih tzu si e fatahappy funda?

| cheryybloosomm a răspuns:

Nu pentru ca sunt cateodata raisad si pentru ca latra la pisici dragute

| LollyPoop a răspuns:

Da imi plac foarte mult chiar am unul de 6 anihappy.nu stiu ce mas face fara el love struck... funda?:*

| Ana10000100 a răspuns:

Bineinteles, la fel si pisicutele! Sunt draguti. Sa ma exprim in cateva cuvinte ca sa vezi si tu mai bine, ca acest raspuns al meu sa fie mai explicat:
Pisicutele trebuie rasfatate, mangaiate, tinute la caldura, date cu degetelul dupa barbita, mancarea preferata si sa le faci pe placul lor, nu uita daca pisicuta ta a iesit o zi si ai vazut ca s-a tavalit prin mizerie si asa a stat toata ziua, nu strica chiar de loc o micuta baita, la fel si catelul. Asa arata un animal adevarat! Chiar si daca pisicutei nu ii place.
Iar cu catelul:
El adora plimbarile si joaca, asta e clar! Du-te intr-un parculet cu el, si cu o minge, joaca-te maxim jumatate de ora cu el si plimba-l! Cand ajungi acasa, pune-i mancarea si apoi, sa mearga la nani. Apoi, il mangai putin, daca blanita lui este prea aspra inseamna ca trebuie spalat, mangaie-l si rasfata-l! Apoi incearca sa iti petreci putin timp cu el. Se va bucura!
Sper ca te-am ajutat!love struck

| SophieHoran a răspuns:

Way junior...

Întrebări similare