| Frrramboise a întrebat:

Va place ciocolata? da? de care?

17 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă este ciocolată, cea fină.
Pa, pa.

Stefan
| Stefan a răspuns:

Îmi place ciocolata amaruie cu portocala si cacao. Bineînteles cu limita.

Răspuns utilizator avertizat
| Minks a răspuns:

Da, aia aerata alba, Poiana.

| Hypathia a răspuns:

Da, cea amaruie, cea dulce, cu capucino, cu alune, cu caramel etc.

| vreauTotulSauNimic a răspuns:

Eu am o ciocolata preferata, dar nu este din tara noastra. Este din Germania. Este absolut delicioasa. Se numeste " Choceur ". Este cu vanilie si cu aroma de cafea. Pur si simplu o ador.
Iar de aici din tara noastra, chiar nu stiu. Imi place mult ciocolata cu aroma de cappucino si imi mai place si ciocolata cu alune cand am chef de rontait.

| BoRnY a răspuns:

Salut! Cea amararuite. Iummi. Fundita?

| Laue a răspuns:

Cat mai dulce, altceva nu conteaza!

| Revolt666 a răspuns:

De ciocolata

| acdcfan a răspuns:

Da. Ai neagra.

| Teenagernynho28 a răspuns:

Normal, cea amaruie (poiana), si milka merge, sau ciocolata cu dragoste, Kandia love struckwinking soft chocolatelaughing

| MANDY_2679 a răspuns:

Milka
=p~

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, imi place mult ciocolata. Poiana sau Milka cu lapte sau cu alune.

| xjustfearless a răspuns:

Mie imi place Milka cu alune, chiar acum mananc. laughing

| Shameless a răspuns:

Daca intrebarea aia era penibila. atunci asta ce intrebare e mititelule?

| alexr8 a răspuns:

Doar ciocolata alba

| SnoopDogg a răspuns:

Toate love struck cel mai mult milka love struck