| Whitesnake99 a întrebat:

Voi ce tip de detergent folositi? Pudra, lichid sau capsule? Chiar se simte diferenta asa mare la spalat cu cel lichid cum se aude?

10 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ariel capsule. Nu mai ramane detergent in masina pe diferite parti.

| Whitesnake99 explică (pentru Salontanul):

Si cate se pune la o tura de haine? sau variaza in functie de cate kg incarci?

| Salontanul a răspuns (pentru Whitesnake99):

Daca este plina masina se pun doua. Daca sunt mai putine merge si una. Masina mea este de 6 Kg.

| mgtow a răspuns:

Daca o ti cu dero risti sa lasi rufele albe, se pune pe ele si ai impresia ca se decoloreaza mai usor (poate fi adevarat), capsula e facuta sa aiba suficient produs pentru a curata rufele fara sa lase reziduri

| Fatamuntilor a răspuns:

Pudra!
sunt totusi niste reguli, Albe la albe.Colorate la colorate
Prosoape separat, lenjeria de pat separat.

| Frank51 a răspuns:

Acasă folosesc ce are mama, detergent lichid, + lenor pentru miros, la cămin folosesc capsule ariel. La ăla lichid se simte mai tare parfumul pentru că probabil pui mai mult fără să știi.

| Lioana a răspuns:

Pudra. E mai rentabil la pret.

| Yuoia a răspuns:

Tot la pudra am ramas.
Spala la fel dar ma costa mai putin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ariel capsule, am renuntat de ani de zile la pudra.

| LostForForever a răspuns:

Nu știu dacă est pudra dar este ceva cu 4 formule este lichid sigur roșu verde albastru și galben am uitată cum se numea laughing)) când scap de la munca și ajung acasă am sa-ti spun numele pun 2 in mașina de spălată și apoi îmi face hainle sa mirosise frumos și ies curate