| DAAAAAAAAAA a întrebat:

Vreau sa fiu mai grasa.Ce sa mananc? sunt cam pretentioasa la mancare....si totusi vreau sa ma ingras....ideii?

Răspuns Câştigător
| manolo a răspuns:

Pe cuvântu' meu că eşti prima fată pe care o aud că vrea să se îngraşe laughing La orice colţ de stradă auzi "wow, sunt aşa grasă, mai trebuie să slăbesc" "uite ce picioare am" sau altele...hee hee Fată...papă tot ce-ţi doreşte inima (stomacul). Să-ţi fie de bine!

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei sa pui pe tine fa sport la sala, trage de fiare si fa cu haltere din alea mici la brate ca vezi cum ti se vor pune muschi pe tine, daca mananci pui grasime si faci celulita, sfatu meu este sa faci mai bine sport cum ar fi inotul sau gimnastica ca sa iti creasca muschii si asa ti se vor ingrosa si picioarele si mainile si fundu va fi mai bombat, altfel daca te apuci sa mananci si sa iei pastile risti sa pui kilograme in locuri unde chiar nu iti doreai cum ar fi pe fata sa faci falci si arata urat big grin crede-ma am vazut la altele

| Kyrie a răspuns:

K F C

| BIOO a răspuns:

Buna seara! Am intalnit cazuri ca ale tale si ce a dat randament a fost faptul ca a trebuit sa manance timp de 2 saptamani cate o felie de paine cu miez de nuca tocat si miere de albine (seara inainte culcare), apoi a facut o cura cu Acai plus BIO (antioxidant si reglator metabolic -2 linguri dimineata pe stomacul gol) si Noni BIO pentru femei (2 linguri dimineata pe stomacul gol-amelioreaza durerile in caz de gastrita sau ulcer, combate enterocolita sau dezechilibrele florei intestinale). Ar trebui sa faci o cura cam 1-2 luni. Dupa, iti revii si nu exista riscul sa iei subit in greutate, ci treptat. Astfel, iti poti permite sa-ti faci un calcul cam pana unde ti-ai propus sa ajungi ca si kg-me. Te pot ajuta sa-ti procuri produsele la un pret redus, contacteaza-ma! O seara minunata!

| catosp a răspuns:

Lasa ifosele la mancare si mananca orice. stomacul nu are geam.

| Aniisoara a răspuns:

Du-te la mc in fiecare zi

| CatyBaty a răspuns:

Daca ai dori sa te ingrasi ar trebui sa mananci cat mai multa carne si multe grasimi, iar daca nu iesi sa mananci de cel putin 4 ori pe zi