| anonim_4396 a întrebat:

A comandat cineva de pe aliexpress? Ati avut probleme cu comanda? Ce parere aveti despre acest site?

Răspuns Câştigător
| pilaf a răspuns:

Am comandat de multe ori. Majoritatea oferă transport gratuit, iar comanda ajunge în 4-8 săptămâni. Dacă este ceva în neregulă cu pachetul (obiectul comandat are defecte fizice sau nu funcționează) de regulă ți se dau toți banii înapoi sau o parte din ei. Trebuie să știi engleză pentru a putea comunica cu vânzătorii în cazul în care apar probleme. Am avut și cazuri în care pachetul nu a ajuns deloc, dar mi s-au returnat banii (am așteptat până aproape de împlinirea termenului până la care puteam face reclamație).

Per total, satisfacția este de 99% în cazul site-ului. Sunt oameni serioși.

1 răspuns:
| MrsAllAmerican a răspuns:

La comenzile cu transport gratuit dureaza mai mult pana ajung, dar in rest chiar am fost multumita de site.