| gwen4u5 a întrebat:

A comandat cineva online de pe Kurtmann.ro? Dacă da, scrieți și păreri despre produse.[dau fundă]

Răspuns Câştigător
| Ana_8420 a răspuns:

Produsele lor sunt foarte bune. Nu am comandat eu, dar a comandat o cunostiinta.

Sa fii atenta la marimi si, bafta! happy

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suuuper sunt produsele happy
mereu comand de acolo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt ok, atentie la marimi, acolo e mai naspa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am comandat de doua ori de pe kurtman, tocmai pentru ca prima data am fost sceptica /patita in cumparaturile online. Sunt foarte multumita de produsele primite, arata mai bine decat in imaginile de pe site chiar, marimile sunt cele pe care le stim din magazine(Zara, Bershka). Livrarea se face intr-o zi, plus ca acum au super reduceri(pacat ca au ramas doar marimi mari). Spor la cumparaturi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, am comandat foarte multe haine si incaltaminte.sunt foarte multumita de calitatea produselor.numai la incaltaminte sa ai grija, nu prea corespund nr.