| Hopahopa a întrebat:

A cumparat cineva de pe site-ul PPT ( preturi pentru toti). V-au venit produsele?

Răspuns Câştigător
| NoNameqed a răspuns:

Da am comandat, mie una mi-au venit, e si in oras la mine magazin, sunt foarte de incredere si produsele sunt chiar ieftine, pana maine ei nu lucreaza, de maine incep sa livreze, si inca ceva e PPT adica preturi pentru tine happy

3 răspunsuri:
| coolboy22 a răspuns:

Daca ai comandat produsele in perioada sarbatorilor sa stii ca nu lucreaza curieratul, de maine incep livrarile.

Răspuns utilizator avertizat
| Hopahopa explică:

Preturi pentru tine *