| CARMENCITA a întrebat:

A fost cineva la magazinul acela unde s-au dat haine gratis? Cum ati aflat cand si unde sa mergeti sau? As fi curioasa si cum se numeste.

Răspuns Câştigător
| anutza a răspuns:

Primii 100 de clienţi care vor intra dezbrăcaţi, joi 2 iunie, în magazinul Desigual din Băneasa Shopping City vor putea pleca din magazin complet îmbrăcaţi, fără să plătească niciun leu pe haine

3 răspunsuri:
| adesp12 a răspuns:

Cica a fost si bianca dragusanu! laughing

| unione a răspuns:

Desigual se numeste. Am fost dar sa cumpar, nu sa alerg ca prostu in chiloti pe acolo...pentru un tricou

| djrobby a răspuns:

Nu am auzit de asa ceva!