| Deeutsu a întrebat:

A mai dat cineva comanda pe topshop.com? Stie cineva cum se procedeaza?

1 răspuns:
| βeĺBŷŷ a răspuns:

Suni la nr, iti spui numele adresa si ce vrei, iar in jur de 2 saptamani iti vine comanda.Te suna si te anunta ca ti-a venit.
Suni la 021.301.72.88
Mai trebuie sa platesti si transportul.
Ai si siteul:http://www.top-shop.ro/? tine=generic_landing_v1&somespecialtype=best_seller&csu=general>v=1&cex=372241&med=sem&orig=mcn&vir=no&src=ro_gen_general_sem_google_1__topshop&referrer=google_sem_372241&gkw=topshop&gclid=CJv39LPCm7ICFQPxzAod5S8Axg
FUNDA?