| Anonima_5812 a întrebat:

Am 11 ani si inca nu m-am hotarat ce cadou ii pot cere "mosului" laughing
Cel mai dragut primeste fundita...

18 răspunsuri:
| Gentiana a răspuns:

Nu stiu. Ce ai dori tu cel mai mult:niste dulciuri.
De exemplu eu imi doresc de craciun un telefon.

| ᴥʙɛʙɛᴌᴜṣḁᴥ a răspuns:

Un catelus micuts, sau mrg nu stiu sigur sunt indecisa esti fata sau baiat ca nah de exemplu daca esti baiat o masina mare mrg... fundita?

| OmuVerde a răspuns:

Salut! Poti alege un produs ecologic de la Greenpeace Romania : http://www.greenpeace.org/romania/shop, pixuri din hartie si plastic reciclat (3 lei/buc), semne de carte cu vapoarele Greenpeace (1 leu/buc), tricouri (30 sau 70 de lei), brelocuri (15 lei/buc), sireturi personalizate (5 lei /metrul). Pentru fiecare comanda primesti stickere si calendare de buzunar pe 2011 imprimate pe hartie reciclata.

| Diiana232997 a răspuns:

Pai noi de unde sa stim ce ti-ar trebui tie si nu ai.raised eyebrows
O jucarie, dulciuri, fructe.

| Jhonny18Villa a răspuns:

Un PS3 si mi-l dai mie laughing

| Wehrmacht a răspuns:

Ceva ce iti place tie.Eu mi-am dorit i plasma cu diagonala de 110 si am primit-o dar a fost cadou de ziua mea+ craciun care sunt la diferenta de 7.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ii ceri ce iti doresti cel mai mult...winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wow la 12 ani ew.lasa
cerei o masinuta laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai 11 nu iti mai trebuie jucarii, papusi sau ceva de genu.winkingCred ca ceasuri, parfumuri, haine, farduri...Nu stiu ce vrei u dar asta imi doresc eu pentru ca si eu am tot 11 ani...:d.Deci.

| mihaela0205 a răspuns:

Adica ce sa le ceri parintilor. Pai... daca iti place sa te machiezi poti cere ceva accesorii. Daca iti mai plac jucariile, o papusa ceva. Sau daca iti place scoala confused niste carti. Sau ultima idee: daca iti plac dulciurile du-te intr-un Market si spune-le parintilor ce ai dori pentru ca acesta sa fie cadoul. big grin Funda?

| OneLifeOneLove a răspuns:

Poi eu de unde sa stiu ce vrei tu?
mie deja mi-a adus mosul ce mi-am dorit

| anon2367534564396 a răspuns:

2 Xbox-uri 360 Super Elite.winking
1 pentru tine si unu pentru mine ca ti-am dat ideea. whistling

| Iullyka_7527 a răspuns:

Ce iti place. ce`ti doresti:p...

| uoiza a răspuns:

Pai... cerei si tu hainele care ti le doresti sau o pisica ori caine

| xXTh3Vip3rXx a răspuns:

Poi depinde ce vrei cere ceva ce iti poate oferi nu lucruri exagerate. Si craciunu nu-i despre cadouri ci despre familie sa stai cu cei dragi asta cont de craciun. Sarbatori fericite

| victo33 a răspuns:

Un psp un emp4 sau emp 5 un telefon mai nou ceva ce chiar iti doresti ori haine si accesori mai vezi si tu ce vezi pe la tv bafta!

| melinda_8516 a răspuns:

O jucarie de ples, un telefonhappyhappyhappyhappydepindehappyhappy

| iiooaannaa a răspuns:

Gandeste-te la ce ai nevoie, si ce iti doresti tu foarte mult. ii poti cere mai multe si el va alege care il crede mai potrivit.
te rog. fundita :d