| giulya85 a întrebat:

Am auzit ca in aceasta vara se poarta costumele de baie intregi.este adevarat? ma incanta ideea mai ales acele costume de baie intregi dar decupate...

Răspuns Câştigător
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

E adevarat si eu m-am bucurat - ca eu pana acum eram tot in afara modei... :))
Depinde la ce fel de costume intregi te gandesti. Sunt unele foarte frumoase
http://foto.cere.ro/album-Diverse-Costumul+de+baie+intreg+(2008)+-1716.html
http://www.mayra.ro/......tregi.html
Dar pe cat am vazut nu este obligatoriu costum intreg. Cred ca se pot purta toate tipurile de costum
http://www.elady.ro/galerie-moda/77/0/Modele-2010-Costume-de-baie/

10 răspunsuri:
Anna
| Anna a răspuns:

Poate sa se poarte 5 ani la rand, de'acum incolo, tot n-as purta costum intregbig grin! Costumele din doua piese mi se par mult mai sexy si-ti dau posibilitatea sa te bornzezi mai uniform.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Nush daca se vor purta dar mie una nu imi placsad

| moonY a răspuns:

Poarta ceea ce'ti place dar obligatoriu sa te avantajeze!
adica sa-ti stea bine

| Zoombe3 a răspuns:

Da, se poarta de vara trecuta. Cum spui tu, foarte decupate, anul asta se poarta acelasi model doar ca impopotzonat cu cat mai multe strasuri, daca iti permite buzunarul si ceva aplicatii de pietre pretioase.

| Kiddu a răspuns:

Doar nu te gandesti sa-ti iei un costum intreg, mai ales daca esti tanara. Mie nu-mi plac, sunt de moda veche, te imbatranesc da esti o copila, mai sunt si scumpe si nu vei putea avea un bronz uniform.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da de ce te incanta nu ai ce face cu banii?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca e decupat, nu e intreg.

| capricc a răspuns:

DA! Culori neon, franjuri, drapaje, color blocking toate tendintele se aplica la un costum intreg. Uite: http://www.capricciosa.ro/tendintele-verii-in-materie-de-costume-de-baie/

| giulya85 explică:

Nici mie nu imi plac cele intregi fara nici-o decupare.ma refeream doar la acelea foarte decupate cum sunt cele in v

| dance4life a răspuns:

Costume intregi?straight face yuckstraight face