| TheMadKing a întrebat:

Am comandat mai multe produse de pe joom, au trecut 25 de zile si ele inca nu au ajuns desi in aplicatie scrie ca sunt ajunse. Atunci cand ele vor fi venite la posta imi va fi trimis un sms de catre aia de la posta? Dau funda

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Posta romana pierde marfa in tranzitie uneori sau iti desface coletul si ramane aruncat undeva (ei o sa zica ca nu stiu unde se afla coletul drept scuza). Trebuia sa comanzi prin curier privat gen dhl sau fan courier. Contacteaza vanzatorul si specifica ca nu tia ajuns, foloseste google translate daca e strain si nu stii engleza.

| Motz_Andrei_1998 a răspuns:

Salu..si eu am comandat de pe joom si aliexpres si sunt multumit de aceste siteuri..produsele comanadate de orice persoana de pe joom, aliexpres, ebay sau alte siteuri de produse trebuie sa astepte intre o luna-o sau luna jumate deoarece produsele sunt provenite din china mai ales ca acum in perioada sarbatorilor majoritatea achizitioneaza produse pentru ca sunt ieftine..eu zic sa mai astepti sau sa mergi la posta sa mai verifici

| Ruxi942 a răspuns:

Daca ai nevoie de articole pentru copii poti comanda pe http://mallcopii.ro/ vin la timp produsele.