| Lupică27 a întrebat:

Am cumparat o masina de spalat de la altex, am dat-o pe cea veche lor si bineinteles am primit un voucher de 150 de lei asa cum ne-a fost intelegerea.
Intrebarea mea este daca comand un storcator de fructe de 170 de lei sa imi vina acasa voi putea plati si cu voucher si diferenta cu lovele? mai mult, daca va fi cu livrare va fi luat in considerare acel voucher sau trebuie musai mers la magazinul fizic?

40 răspunsuri:
| Lupică27 explică (pentru Hyperion7):

Ia uite ai 117 prieteni si pe mine nu ma adaugi, te zic lu violeta.

| Mosotti a răspuns:

Mi se pare ca pui codul ala de la voucher cand comanzi pe site deja si scade pretul la 20 de lei, apoi comanzi asa pui in cos, nu platesti cand vine.
Eu asa am facut cand tot de la Altex am luat masina de spalat Bosh.

Cand vine platesti 20 de lei.
Am luat-o in august 2023.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru darrio2007):

Nici nu trebuia sa reiasa direct. Te uitai aici si te prindeai si singur - https://rabla-electrocasnice.ro/cand-incepe-rabla/

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Lupică27):

Eu am dat exemplu de ceva ieftin cu tehnologia care trebuie. Chiar daca iei non-Myria, la 170 iei de ala care iti face fructa/leguma praf si pulbere la turatie mare.

| Hyperion7 a răspuns (pentru Lupică27):

M-ai pârât in cele din urmă?

| Lupică27 explică (pentru Hyperion7):

Nu sunt ma sifon!

| Lupică27 explică (pentru Hyperion7):

Despre ce parat vorbesti?

| Hyperion7 a răspuns (pentru Lupică27):

Nu contează asta, contează (sau eu cred că ar trebui sa conteze) faptul că acum putem vorbi.
Sunt eu ciumeg, dar cu 2 capete, nu 1rolling on the floor

| Hyperion7 a răspuns (pentru Hyperion7):

Se pare că cineva nu e pus pe glume și azi, păcat

| Lupică27 explică (pentru Hyperion7):

Am avut o stare psihica deplorabila ieri si m-am anesteziat cu alcoale sa nu ma sinucid.