| Elenamarcu a întrebat:

Am dat o comanda pe shein. Mi-am dat seama imediat ca am greșit adresa, dar nu ma lasă sa schimb țara. Ce pot face in privința asta? Mulțumesc

6 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Gasesti aici informatii in legatura cu adresa gresita in cadrul unei comenzi shein https://faqabout.me/......rder-16518

| Violleta2022 a răspuns:

Ce inseamna cand spui ca ai dat comanda?
Shein este un magazin din China, care nu ia comenzi, ci se CUMPARA cu plata online.
Daca nu ai platit-o, se anuleaza singura, fiindca nu pleaca nimic pana ce ei nu primesc banii in cont.

| ariel13 a răspuns:

Ia legătura cu ce-i de la shein.

| Anonim388321jsksjsk a răspuns:

Da le mailwinking cred ca ar merge

| Alexandru9971 a răspuns:

Depinde cand ai dat comanda, daca le dai un banal email s-ar putea sa mearga, insa daca nu se intampla nimic, astepti pana o sa livreze firma de curierat, o sa primesti un telefon si explici situatia, asta e cea mai simpla metoda.