| Deyuuuu a întrebat:

Am nevoie de ajutor maxim laughing caut de mai bine de 1 saptamana adidasi Adidas Camo Bear by Jeremy Scott marimea 41 si nu gasesc nicaieri nici pe olx nici pe okazii... dau funda!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crede-ma mergi la o companie Adidas si iti poti comanda dar vei plati ceva in plus chiar mai mult. La noi in tara nu gasesti niciodata ce iti doresti cand vine vorba de 'style'.
Incearca sa mergi si vezi daca poti comanda sunt curioasa si eu tot imi doream fel si fel de adidasi by Stella Mcartney. pana mea.