| Xedonna a întrebat:

Am nevoie de un ghiozdan misto URGENT! Va rog sa-mi dati site-uri sau sa-mi spuneti unde pot gasiiiiiicryingcrying... Va mersihappy

Răspuns Câştigător
| ANONIIIIMAA222 a răspuns:

Www.shopmania.ro dai in josul paginii unde scrie "top trends" si cauti ghiozdane fete. Mi-am luat si eu unul de acolo. sunt foarte misto

6 răspunsuri:
| SuntUnCartof a răspuns:

Gasesti la Carrefour sunt 10 lei si sunt super adica eu am unul cu albastru si roz cu patratele sunt si cu fluturi roz

| Xedonna explică:

Va multumesc pentru sfaturi:*! Mi-am gasit un ghiozdan ff frumos:X:X:X. Va pup:*:*

| bells03 a răspuns:

Incearca pe www.deichmann-incaltaminte.ro la accesorii

| xXStRiKeXx a răspuns:

Da ce are sa mergi pe jos