| Marioforever22 a întrebat:

Am o intrebare! pot sa cumpar de pe ebay daca am 17 ani? 18 ani fac peste cateva luni. Trebuie ceva copie de buletin?

5 răspunsuri:
| ErrorFound a răspuns:

Nop. Daca alegi sa iti trimita ei prin currier poti plati cash cand vin la usa si apoi semnezi ca ai primit coletul.

| reihiuke a răspuns:

Nu prea poti. Trebuie sa ai card. Celelate metode sunt riscante. Mia bine vorbesti cu cineva care are peste 18.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine astepti sa faci 18 ani ca sa nu se mai complice treburile.

| thewomaninwhite a răspuns:

De ce nu cumperi pe numele unui parinte?

| Sweety27 a răspuns:

Daca vrei te pot ajuta eu sa comanzi. Am deaja cont pe ebay. Dar stii ca dureaza 1 luna pana iti ajunge produsul si ca plata se face in avans?