| MadalinaCostea a întrebat:

Am o mica problema. Se apropie o nunta si am o rochie de culoare portocalie. Inca nu stiu ce culoare ar merge pantofii si geanta plic.

Răspuns Câştigător
| Valenttina a răspuns:

Buna! Daca ai o rochie portocalie ti-ar sta bine cu o pereche de pantofi (sandale as recomanda fiindca este vara/sandale cu toc plin) de culoare neagra, la fel cu geanta plic.Imagineaza-ti cum vei arata! Absolut superb! Merge si portocaliu dar vei arata ca o portocala. Daca chiar nu gasesti negru, opteaza pentru alb, ar merge bine! Numai asigura-te ca nu ai si alte culori in afara de cele 2. Distractie placuta!

3 răspunsuri:
| DumiY a răspuns:

Daca ai rochia portocalie ar mege bine pantofii si gentuta sa fie pe roz, albastru sau galben(alb si negru merge la orice culoare). Acum este vara si poti purta sandalute cu toc.Acum este decizia ta ce alegi! big grin Distractie placuta!

| Innnaa a răspuns:

Culoarile: negru, alb sau chiar portocaliu ar merge.

| Mihaela_Onu_1975 a răspuns:

Ai putea incerca ceva albastru inchis spre bleumarin.