| ancuta_5805 a întrebat:

Am o pereche de pantofi din saten cu ce culori de pantaloni sau posete le-as putea asorta?

8 răspunsuri:
| thehope a răspuns:

Pai nu ai spus culoarea pantofilor straight face

| zuzumic a răspuns:

laughing furni nu shaten, saten... pai vezi ke kuloare au... si apoi anunta.ne

| Crs a răspuns:

In primul rand nu se mai asorteaza geanta cu pantofii, adica sa fie de aceeasi culoare... Ai putea sa-i asortezi cu o pereche de pantaloni negrii simplii, eventual conici daca ti se potrivesc si cu o geanta nici prea mare nici prea mica, care sa nu fie lucioasa, ca deja ai pantofii din saten si risti sa iesi cu prea multe in evidenta...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu ce culori se asorteaza satenul? thinking Hmmm... oare ce barci or zbura mai repede?hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde dacă eşti şatenă...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Saten ce culoare? ancutaaaaaaaaaa,
give me an answer

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O pereche de pantofi din saten nu merg purtati cu o fusta din bumbac sau o rochie din lurex.
-Pantofii din satin de culoare neagra, combinati cu o geanta, de marime medie, din acelasi material, sunt perfecti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zuzumic, m-am prins. Incercam o gluma. Se vede ca mi-a iesit.