| FairyTailFan a întrebat:

hainele de la magazinul online miniPRIX sunt second-hand sau de ce sunt asa de ieftine? Am vazut niste haine chiar drgute pe sait dar nu stiu daca sunt second-hand sau nu deoarece preturile erau chiar mici.Cel mai bun raspuns primeste funda happy

Răspuns Câştigător
| roxy99roxana a răspuns:

Nu sunt second-hand deoarece cumpar frecvent de pe saitul acesta si pot garanta ca sunt noi noute si sunt asa de ieftine pentru sunt facute la noi in tara deci nu sunt costuri de transport prea mari si sa stii ca materialul e chiar foarte bun

6 răspunsuri:
| supermamici a răspuns:

Nu sunt second hand, sunt la preturi de discount.

daca te duci in magazin inseamna sa te duci in toate, intrucat gama de produse variaza. Totodata, daca faci comanda online legea iti da dreptul sa faci retur indiferent de motiv.

Pe site-ul online se vand si produsele cu discount ale altor firme (de exemplu jucarii) ce nu le gasesti in magazinul traditional. Preturile sunt mai mici intrucat nu platesc chirie, angajati, utilitati, etc.

Bonus: comenzile facute astazi 17.04 beneficiaza de transport gratuit (fara sa fi obligata sa cumperi de minim 100 de lei pentru acest lucru)! Vezi aici: http://bit.ly/miniprix-oferta

| unconnected a răspuns:

Nu, nu sunt second-hand happy

| Spaz472 a răspuns:

Am avut si noi in mall un magazin miniprix si iti pot garanta ca nu sunt sh si au haine destul de misto, nici eu nu am idee de ce sunt asa ieftine dar nu sunt sh oricum. (Si avand in vedere ca a fost in mall din cate stiu nu au voie magazine si in mall oricum miniprix nu e sh deci cumpara cat mai gasesti laughing

| Ajuttot a răspuns:

Uite aici haine noi si ieftine http://bit.ly/22gfK0C

| SElenaAlina a răspuns:

Nu sunt second hand, dar de ce nu te duci direct la magazin.Este unul chiar la piata romana, pe langa metrou.

| JaSoNN01 a răspuns:

Nu sunt second-hand, si eu am cumparat si pot garanta ca sunt noi.