| BlancaFantasma a întrebat:

Am vazut la televizor(teleshopping) placa de par IN STYLER, si as vrea sa sun sa dau comanda.Ati achizitonat vreodata ceva in felul acesta? nu stiu daca sa am incredere sau nu, caci nu am mai incercat niciodata.

6 răspunsuri:
| Cherry56 a răspuns:

Si eu vroiam sa o iau dar pentru ca mi-am luat teapa cu mai multe produse de la teleshopping am vrut sa ma conving si se pare ca nu prea e buna:

http://www.google.ro/......http?/

.asa ca mi-am cumparat setul acesta: http://www.remington-style.ro/......70-27.html care isi merita toti banii :X:)

| Tsunade99 a răspuns:

Si eu as vrea intr-o zi sa-mi iau Instyler dar nu mi-am luat inca, am pus si eu o intrebare asemanatoare pe TPU: daca coafeaza parul asa ca la televizor. Si am primit 2 raspunsuri, ambele ca fac parul asa ca la televizor.In transport poti avea incredere, dar poti sa til ei de pe okazii cu doar 60-80 de lei ca la televizor era 200 parca, si il poti lua mai ieftin de acolo.

| TheEnergyNeverDies a răspuns:

Nu se stie niciodata ce surprize pot sa iti vina prin posta. Ca sa nu iti iei teapa mai bine cumpara una direct din magazin. Acolo o poti si proba sa vezi daca functioneaza si sti sigur ca este de calitate.

Răspuns utilizator avertizat
| FuNdITaPeNtRuMiNe a răspuns:

Si eu am vrut sa comand,dar cine mi-a spus sa nu comand fiindca nu sunt bune pentru ca doar reclama este mare,acele femei din teleshopping care spun ca este foarte buna sunt platiti sa minta,si mie imi place cum face parul dar crede-ma doar reclama e mare,degeaba dai tu banii pe ei ca zice ca is la reduceri si cand iti aduce acasa e tot atat la pretul normal chiar poate si mai scump,eu te sfatuiesc sa nu comanzi, daca chiar vrei un ondulator du-te in magazin si cumparati si macar stii ca il vezi cu ochii tau, sper ca te-am ajutat sopr la treaba! funda?

| alynna a răspuns:

E foarte buna.am si eu de 2 ani si o folosesc in fiecare zi sa mi indrept parul.nu stiu ca nu am fost la coafor e excelenta ma fac cum vreau eu.nu am nevoie de coafor