| akex a întrebat:

Am vazut la un baiat un telefon samsung cu toate butoanele. Dar era de jucarie dar daca nu ii vedeai ecranul ziceai ca e real.As vrea sa stiu unde se gasesc ca sa pacalesc si eu.

Răspuns Câştigător
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Se numesc machete (dummy). Gasesti pe net, dar is destul de scumpe, chiar peste 30 lei.

1 răspuns:
| iflirius a răspuns:

Prostii, eu in locul tau mi-as trange bani pentru unul adevartwinking nu unul de jucarie pentru copii miki! cine e de acord sa`mi deA vot big grin