| darkusdharak a întrebat:

Are cineva manual biologie clasa a XI-a, editura Corint, autori Dan Cristescu, Carmen Salvastru, Cezar Th Niculescu de vanzare. Am nevoie pentru testele de admitere la UMF Cluj si asta cere la biografie.

1 răspuns:
| vampyremisa a răspuns:

Buna! manualul poate fi comandat pe internet si costa cca. 30 de lei fara transport. Daca ai nevoie de el urgent si nu iti permiti sa astepti, pot sa ititrimit un link cu manualul. https://www.scribd.com/doc/80544724/Manual-de-Biologie-Clasa-a-XI