| laurette21 a întrebat:

As dori sa fac o comanda de produse cosmetice la oriflame si nu inteleg ce inseamna comanda pe credit? Trebuie sa am card ca sa platesc comanda?

Răspuns Câştigător
| alice_6048 a răspuns:

Nu trebuie sa ai card, o platesti intr-o perioada mai mare de timp, de ex. 2 saptamani.

4 răspunsuri:
| adutzadragutza a răspuns:

Pai daca spune pe crediti scrie undeva mai sus cum alegi sa platesti, cu bani chash sau cu un card asta insemna happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu trebuie sa ai card, doar cand soseste coletu la oficiul postal atunci pe loc trebuie sa achiti comanda.

| Deutzaaaa a răspuns:

Aceiasi nelamurire o am si eu. poti sa`mi spui cum ai rezolvat? ai aflat ce inseamna comanda pe credit? multuuumessc >big grin

Răspuns utilizator avertizat