| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa merg duminica viitoare in Iasi ca sa imi "serbez" ziua de nastere si m-am gandit daca tot trec pe acolo sa'mi personalizez un tricou! As vrea sa stiu daca trebuie sa aduc eu poza sau au ei internet ca sa caute acea poza, cat costa si unde gasesc un centru specializat in inscriptionarea tricourilor! Multumesc oricum!

5 răspunsuri:
| vm_8252 a răspuns:

Vezi ca-s site-uri pe care iti poti personaliza tricouri. nu trebuie' sa te chinui sa cauti prin Iasi happy

| georginika a răspuns:

Pai vezi in Carrefour Felicia sau in Moldova Mallhee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai nu ar trebui sa-ti faci u. Ar trebuii sa-ti faca colegi sau prieteni de ai tai sa-ti faca rost de poza. Dar in fine. Datrebuie sa-ti aduci o poza dar daca nu vrei iti gasesc ei ce vrei pe internet.

| Anonim21321 a răspuns:

In mall exista diferite chioscuri cu oameni care se ocupa de asa ceva...si in legatura cu poza...nu stiu dar ti-as sugera sa aduci tu una

| dan15cris a răspuns:

Salut, apeleaza la profesionisti : http://rapid-print.com/, o zi buna!