| ady_1769 a întrebat:

As vrea sa`mi iau un laptop mai dotat si am gasit un acer aspire 5742G foarte bun, dar multi imi spuneau ca acer nu`i prea bun... ce`mi recomandati?

Răspuns Câştigător
| Speedy_4296 a răspuns:

Am vazut modelul e ff bun.si despre firma ce sa zic.am avut si eu de la Acer si ma tinut.nam avut probleme cu el

6 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

E deja prea bun ala,iti spun eu, dupa componente si toate cele. Nu exista marca proasta, ci doar componente.

| black1white a răspuns:

De ex eu am un HP g 62.am mai avut laptopuri da asta e cel mai bunwinkingsper ca te ajuta(pana in 2. 500lei noi)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine ti-a zis ca nu e bun? te-a mintit, eu am Acer aspire one D260, sint multumit si nu am probleme cu el.Numai bine.

| smerti a răspuns:

Sony vayo

| Vivi_4677 a răspuns:

Eu am Acer aspire 5315 si este foarte bun!

| andreuta88 a răspuns:

Buna, eu am HP este foarte bun il am de 3 ani, lapopul HP este foarte bun este foarte bun si Dell, sper ca te-am ajutat, funda?big grin