| anonim_4396 a întrebat:

As vrea si eu sa-mi cumpar un tricou Linkin Park, de calitate. Am gasit un site.bestial.dar.nu e chiar ce vreau. Niste tricouri de calitate cu imprimeuri bune.cam pe la 20 euro (sau mai sus).
As vrea sa stiu pe unde sa caut prin Bucuresti, pe la ce magazine.
Ms!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aici: http://www.originals.ro/adidasi-haine-accesorii-ads.php?cid=31652 Cele mai tari brand-uri: Nike, Adidas, Puma, Reebok, Ecko Unlimited, Ecko Red, G-Unit, Zoo York, DC Shoes, Adio, Osiris (adidasi, haine, accesorii 100% originale ) si nu numai in cel mai tare magazin online din Romania cu cele mai mici preturi. Livrare in toata Romania! Comanzi acum, maine ai produsele ! Produsele se pot returna fara nici un motiv ! Nu ai cum sa ramai nemultumit !

| AndrewBadBoy a răspuns:

Si eu as dori sunt mare fan Linkin Park, daca gasiti siteuri sa fie si Evanescence sau Sum 41