| nightwish12356798 a întrebat:

Ati auzit vreodata de Zumzi? Este un magazin online care face discount-uri la diverse produse. Intrebarea mea e, ati comandat vreodata de la ei? Pentru ca daca vrei sa cumperi ceva mai intai trebuie sa platesti acel produs trimitandu-le banii in cont apoi sa iti primesti produsul. Credeti ca e fake?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Da am comandat de mai multe ori, dar ultima data acum vreo 2 ani. Plata am facut-o ramburs de fiecare data

| IsabelaIssa a răspuns:

Am auzit si am comandat servicii, nu produse. In cazul meu a fost totul O.K.