| Skc a întrebat:

Ati comandat careva ceva de pe site-ul "aliexpress.com"? E de incredere?

Răspuns Câştigător
| Deliiiia a răspuns:

Da, este, insa exista posibilitatea ca produsul comandat sa se piarda pe drum, coletul venind din China, si astfel nu-ti poti recupera banii.

3 răspunsuri:
| Mădălllinna a răspuns:

Da, da si nu sunt singura! happy Este ok site-ul.

| K3nzoRRR a răspuns:

Da, eu am comandat odata si m-a pacalit de exemplu aveam o comanda sa zicem transport 15 lei si produsul 20lei in total insemna 35 lei si mi-au mai pus inca 10 Lei fara sa spuna deci cel mai de incredere site-uri sunt EmaG, Tocmai.ro si altele.
Sa imi dai funda te rog :3

| amyadam a răspuns:

Da este de incredere, eu am citit acesy articol si am gasit toate informatiile de care ai nevoie http://discutam.com/......mic-forum/