| anonim_4396 a întrebat:

Ați comandat vreodată de pe site-ul SPORTISIMO? Chiar sunt produse originale? În cât timp vine comanda? Ce părere aveți despre acest site?

1 răspuns:
| Sara1248 a răspuns:

Eu nu am comandat, dar am un prieten care a facut-o. Isi cumparase mai multe chestii de acolo, dar eu stiu doar de un ghiozdan puma pe care il are de ceva timp si care a trecut prin multe, si inca rezista. laughing Probabil sunt originale. Fake-uri iti poti lua si din alte magazine mai cunoscute, nu e asta o problema.