| Irina89 a întrebat:

Ati fost vreodata in magazinul Only For You din Promenada? Eu am ajuns ieri acolo si aveau rochii de ocazie superbe si la preturi foarte bune. Vanzatoarele au fost foarte amabile cu mine si mi-au aratat chiar ce le-am spus ca mi-as dori sa cumpar, plus ca mi-am gasit pantofi pe masura mea. Va recomand sa treceti pe acolo!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Minunat, ai fost in magazin! Nimeni nu a mai facut asta pana acum.

| ilinc a răspuns:

Asta e intrebare sau doar ne intrebi daca am fost la magazin?
da am mers la magazinul ala si era super