| Cmzva a întrebat:

Bună! Am dat comanda de pe un site (biagfo.top) este din afara României, daduseram comanda de niște adidasi de baschet.Am plătit cu cardul.Acestia mi-au trimis un email cu numărul de umarire, după 27 de zile nu mi-a ajuns coletul dar pe siteul posta romana arata ca a ajuns la destinatar în alta parte.Am sunat la posta romana și le-am spus și aceștia mi-au zis ca e posibil sa-mi fi încurcat numărul de umarire și sa le dau email, am dat email iar acum aștept răspunsul.E posibil ca cei de la posta romana sa fi încurcat adresele?(tin sa menționez ca pe site arata ca au trecut 27 de zile a ajuns coletul la destinatar, iar tot 27 de zile a trecut și de când am dat comanda...)

1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

Esti sigur ca aceasta platforma este safe? din ce vad un site de tip scam, care posibil ti-au luat banii si datele cardului!

aici zice ca e nasoala treaba fata de acest site https://www.scamadviser.com/check-website/biagfo.top

2 comentarii aici nu stiu cat de obiective dar sunt de rau : https://au.trustpilot.com/review/www.biagfo.top

Nu stiu dintre atatea platforme serioase care sunt inregistrate in Romania cum este modivo si nu numai,(chiar de sunt si multe societati cu capital din afara dar au "mutatie" si aici si pot fi
trase la raspundere legal) voi alegeti toate siteurile dubioase si ciudate!