| Esanu_Fabian_1999_XRyh a întrebat:

Am facut comanda la o pereche de adidasi de pe un site. Am luat comanda prin posta romana. Vreau sa stiu daca atunci cand ma duc sa imi iau coletul trebuie sa mai platesc si alte taxe pe langa valoarea adidasilor?

3 răspunsuri:
| Neo12 a răspuns:

Nu mai plăteşti nimic altceva în afara preţului adidaşilor, dacă poşta română e gratuită la firma aia.
Ei ai trebui să te anunţe cât e suma finală, dacă trebuie să plăteşti şi transportul. În rest, n-ai ce plăti.
Poşta din câte ştiu, mai mult de 15 lei nu e pentru un astfel de colet.

| QueenCoffee a răspuns:

Pai intreaba!

| QueenCoffee a răspuns:

Pai intreaba!
Sau cauta pe site!