| secret19888 a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru. caut deja de ceva timp cutii pentru prajituri la nunta cu floarea soarelui. dar nu gasesc. Am scris la mai multi care fac cutii de genu dar m-au refuzat desi la ei pe pagina scria "orice model doriti la noi puteti gasii" stie cineva unde ar trebuii sa caut sau comand? Multumesc pentru ajutor!

2 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Poate ai si o poza cu ce doresti!?

| secret19888 explică:

Pai asta e ca nu gasesc. toti zic ca pot face si pe cand nu mai pot... sunt de gen ca si cutiile pentru marturii dar un pic mai mari