| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare stiti cumva daca se gasesc jucarii club penguin si in romania?

10 răspunsuri:
| hamsterx a răspuns:

Http://penguinromania.blogspot.com/ eu asta am gasit.cauta si tu pe google;;)

| iLeón a răspuns:

Pai se gasesc din PLUS pe www.101jucarii.ro dar as vrea sa pun intrebarea de unde se gasesc din plastic? Si daca raspundeti ca pe amazon, atunci imi ziceti si mie cum se comada de acolo?:D

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce raspunsuri ati dat sa deveniti membri

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu se gasesc. Poti gasi jucarii club penguin pe site-ul www.amazon.com

| fefe_3040 a răspuns:

Nu am auzit de aceste jucarii... daca as stii ti-as spune

| Madel12 a răspuns:

Da scrie www.101jucarii.ro eu mi-am cumparat deja

| Jojo_7686 a răspuns:

Acum se gasesc pe www.101jucarii.ro

| ruxa99 a răspuns:

Pai se gasesc pe http://www.amazon.com/s/ref=nb_sb_noss/185-7895570-6632154? url=search-alias%3Daps&field-keywords=club+penguin si pe www.101jucari.ro.Eu ti-as recomanda sa iei dupa www.101jucarii.ro deoarece pe saitul www.amazon.uk pretul jucariei + transportul costa de doua ori cat pretul jucariei luate don Romania! Personal mi-am comandat pe internet o jucarie de plus Club Penguin si am fost foarte multumita de calitatea acestui produs.Se pot lua si de la Mondial Targoviste! :-)