| Luizza05 a întrebat:

Bună,am pus o comanda pe Shein și de pe data de 25 îmi arată "delivered to local carrier"ceea ce ar trebui să fie in Ro,nu? Am și nr awb dar la fan pe site îmi arată ca awb u a fost întegistrat de expeditor dar nu a fost predat curierului, sunt curioasă dacă ati intampinat aceasta situație și după cât timp a ajuns coletul? Mulțumesc

3 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Vei primi sms de la curier, coletele de pe Shein ajung mereu in termenul limita pe care il gasesti imediat dupa finalizarea unei comenzi.

| Violleta2022 a răspuns:

""delivered to local carrier" inseamn ca depozitul magazinului Shein din China a predat pachetul la curierul local, tot din China si acum pleaca din China catre o alta tara asiatica, apoi spre Europa si apoi spre Romania. transportul durand cam 2-3 saptamani, pana ajunge in Romania!
Ai rabdare, ca mai sunt multe zile pana ajunge la tine!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ar trebui făcută pe TPU categoria comenzi shein, la cate întrebări ca a ta sunt