| daniel1330 a întrebat:

Am un banchet si vreau sa ma imbrac cu niste blugi inchisi la culoare, o camasa neagra, tenesi negri din panza si bretele albe cu buline negre. Ceva de genu. Dar nu stiu ce camasa as putea asorta. Are ceva daca camasa are buzunar sus si cand pun bretelele sa dea peste el? Sau alte variante de camasi care sa mearga si daca puteti SI ceva poze.

Răspuns Câştigător
| Alex_7297 a răspuns:

E prea mult negru, e vară, alege nişte culori mai aprinse.Schimbă cămaşa neagră cu una colorată!happy

1 răspuns:
| Kittynna a răspuns:

Mai bine iti iei o camasa colorata, nu mergi la inmormantare. Parerea mea!