| Plushul a întrebat:

Buna,as dori sa-mi iau un telefon cu tastatura ce marca imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| JenniferJannet a răspuns:

Samsung.sunt cele mai bune telefoane cu touch screeneu am galaxy s2

2 răspunsuri:
| LarysaLarisa a răspuns:

Eu iti recomand un Samsung, si eu am unu pe touch screen si sunt foarte multumita! Eu as zice sa-ti iei Samsung pentru ca sunt foarte bune si in + samsungul e cea mai buna marca! Fundita? daca vrei daca nu lasa eu doar ti-am raspuns! :* tongue big grin

| BUFU_1687 a răspuns:

Nokia X3-02 Touch and Type...eu is foarte multumit de elwinking