| denisa20 a întrebat:

As dori sa stiu daca a fost cineva la centrul comercial Dragonul Rosu din Bucuresti si daca se merita sa merg acolo(cu privire la firmele care au reprezentante acolo). Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Dianna_8523 a răspuns:

Cu siguranta se merita, preturile sunt foarte accesibile iar firmele au marfa de calitate. Gasesti absolut orice. Insa, ai grija, trebuie sa mergi destul de devreme pentru ca programul este unul mai ciudathee hee Sper ca te-am ajutat happy si ca o sa ai o parere buna despre magazin.

6 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

E superb acolo! Sunt haine ieftine, imi place enorm! eu ma imbrac numai de acolo! mami merge 600km (pana la bucuresti la dragon sa ia haine in fiecare saptamana-e vinzator comercial) si imi ia si mie mereu cate ceva! am fost si eu de multe ori cu ea! chinezii sunt draguti! mancarea din dragon e super buna!

Răspuns utilizator avertizat
| bicolor_1613 a răspuns:

Nu stiu ce sa iti sp...nu cred cu ar f magazinul ideal
mai bine ai alege mallurile... dupa numele sau, cred cu ti'ai dat seama ca sunt numai chinezarii pe acolo, si, desigur, dac sunt chinezarii sigur nu sunt de calitate.
mie mi'i s-a intamplat asta.
am cumparat o pereche de jeansi si dupa ce i'am purtat[1 zi], toata vopseaua era imprimata pe piceoarele mele... a fost oribilrolling on the floor
piceoarele mele erau albastrerolling on the floor
mai bine in mall.categoric!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

UuUuuUu DAlove struck
eu merg in Dragon sa ma uit dupa chinezii draguti:Xlaughing asa. ce sa-ti sp hainele sunt bestiale si ieftinetongue doar ca iti faci draci crying dc? pentru ca sa zicem vezi o bluza super draguta si cand te duci s-o cumperi iti sp "no bucata"rolling on the floor x(

| IoIo11 a răspuns:

Da, ma rog. de preferat este sa te duci in Europa (adica la tarabe, in fata) pentru ca in Dragon nu prea dau la bucata! Si sunt haine super ok si calitatea e ok! Si legat de cei care spun ca vaii domnee in Europa nu sunt de calitate si ca sunt chinezarii. si iti recomanda sa te duci in mall. nu-i asculta! De multe ori mi-am luat haine din mall si ce sa vezi. pe eticheta scria "Made in china". nu conteaza de unde le iei. important este sa fie ok s la un pret bun!