| idcatalin a întrebat:

Buna,

As vrea sa cumpar o papusa pentru o fetita foarte dragalasa.
Am vazut aici http://topcadouri.ro/sbrodolina-cu-role-si-accesorii.php , papusa Sbrodolina care din cate stiu apare si in cateva reclame tv insa nu imi dau seama ce face exact aceasta papusa.

Daca a mai cumparat-o cineva poate imi spune si mie ce face in detaliu si daca isi merita acesti bani.

MS

2 răspunsuri:
| pintexim a răspuns:

Pai cred ca ati putea intreba la magazin si poate va zice vanzatoarea ceva. Daca papusa este scumpa eu zic ca face totusi ceva.Dar este papusa sau bebelus?

| Addina a răspuns:

Dar.ce nu ai inteles din explicatia scrisa pe site? Iti scrie acolo clar ce face papusa.