| alyna909 a întrebat:

Buna as vrea sa stiu unde sunt mai ieftine produsele in dragonul rosu sau in europa, multumesc

2 răspunsuri:
| danutz9100 a răspuns:

De ce dragonul rosu sau europa? Uite aici un magazin online unde poti cumpara la bucata sau en-gross, preturile sunt la fel dar calitatea foarte buna, in caz ca nu esti multumit vei primi banii inapoi: www.superpret.net

| Hainute_Bijou_1990 a răspuns:

Hey! Pot sa iti prezint un magazin online unde preturile sunt destul de ok, mai ales in materie de accesorii. Cele mai in voga produse ale momentului. Avem o colectie larga de modele, culori pentru orice gust si preferinta, la preturi de producator, cu mult mai mici decat cele din magazinele obisnuite. De ce? Pentru ca noi suntem un magazin online, nu platim chirii, energie electrica, deci costul este mai mic, si valoarea de recuperat este totodata mai mica. Sper sa te ajute! :-) kiss