| Andra4862 a întrebat:

Buna! Aveti recomandări de adidasi faini (adică frumosi) care s-a fie până în 300-400 de lei?

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Mie imi place nike dar nu fac din asta o colectie
Am si de la case de moda incaltaminte cu mult peste nike ca si pret, am si incaltaminte luata de la magazinele de la coltul blocului...
Mi-ar placea ca tinerii si tinerele sa fie in genul meu si toti oamenii sa fie asa, nu conteaza cat ai in buzunar alegerile sa le faci avand o educatie si avand pe langa preferinte cunoastere minima fata de obiectul pe care vrei sa-l cumperi!
Printre adolescenti vad ceva foarte urat cand e vorba de branduri si anume se eticheteaza unii pe altii ca fiind "sarantoci" sau "bogati" pentru ca unii cumpara brandul si nu obiectul in sine!
Este ceva urat, mai ales cand banii vin de la parinti, cu alte cuvinte sa bat parintii lor in puterea de cumparare...
De asta le multumesc parintilor mei ca nu am devenit un asemanea arogant, am primit o educatie, nu am umilit pe nimeni cu ceea ce pot sa imi cumpar eu!
Daca si tinerii adolescenti ar fi educati in acest sens, eu zic ca ar fi OAMENII cu caracter de mai tarziu, insa primind o educatie in a iti etala ultimul iphone, cant te lauzi la scoala ca tactu si-a luat Maserati, astea sunt de lucruri de cocalari si de oameni slabi
Iar altii au miliarde de euro si nu se dau mari cu ceea ce au...
Deci tinerilor adolescenti invatati sa respectati lucrurile, sa va multumiti cu mult sau putin si sa fiti cu modestie! Asta va lipseste multora dintre voi!

3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Te anunt ca adidasii faini, posetele, ochelarii de soare sunt lucruri care tin de preferinte in primul rand
ce-i place lui x nu-i place neaparat si lui y si invers

iti recomand ceva daca imi zici ce este mai "fain" un audi S7 sau un lexus LC?

acest lexus https://mediacloud.carbuyer.co.uk/......-lc-fa.jpg

acest audi https://www.carid.com/......heels.html

| Violleta2022 a răspuns:

Cauta in magazine, ca ce-i fain pentru tine poate fi urat pentru altii.

| Ghostxs a răspuns:

Poti cauta nu stiu..nike pana in 300 de lei (low) sau orice alta pereche. Exista adidasi ieftini si de calitate.