| swet girl 22 a întrebat:

Buna
Cine stie un site de unde poti sa comanzi diferite produse, dar plata sa fie in termen de cateva zile, cum e la Avon sau la Oriflame?!
Funda celui mai bun raspuns love strucklove strucklove struck:p

Răspuns Câştigător
| priya a răspuns:

Ebiju.ro asta daca te inscri ca si reprezentatnt, ai termen de plata. Daca vrei, eu te pot ajuta, doar ca prima comanda trebuie sa o platesti ramburs, dupa aia poti plati la termen.Mentionez ca, comercializeaza doar bijuterii si altfel de gablonturi, nu cosmetice.detalii la adeline_cosmetics@yahoo.com

3 răspunsuri:
| Șeerbi a răspuns:

Dar Avon si Oriflame ce au?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca okazii.ro eu de acolo imi iau multe

| Marcella a răspuns:

Buna.
Incearca TrenZone.
E interesant. Mie imi placewinking