| anonim_4396 a întrebat:

imi poate spune sh mie cineva unde as putea gasi o pereche de blugi de culoare mai deschisa cu TALIE JOASA intr-un magazin din Ploiesti? Am 12 ani sh cred ca am cautat in toate magazinele si nu are... Ma ajuta cineva va rog...imi trebuie urgenta nevoie de ei

5 răspunsuri:
| sy46 a răspuns:

Nu sunt din Ploiesti, insa iti recomand Kenvelo

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nici macar nu stiu daca esti fata sau baiat ca sa stiu ce sa-ti recomand.

| NoOrdinaryHuman a răspuns:

Din cate vad cred ca esti fata asa ca iti recomand la Pull and Bear asta daca ai la tine in oras.(eu nu-s de acolo)

| kanibala a răspuns:

Hei bau! Sunt eu de acolo dar nu stiu daca esti fata sau baiat...big grinDute si tu in bucurestiwinkinglaughing

| NoEyes a răspuns:

La magazin