| Dianna_8523 a întrebat:

Ma intereseaza si pe mine sa cumpar un Ipod Touch si am gasit pe Amazon insa nu prea stiu cum se cumpara. Ati putea sa-mi explicati si mie va rog? Adica, se poate trimite sau nu in Romania? Am gasit asta http://www.amazon.com/Apple-touch-Generation-NEWEST-MODE L/dp/B001FA1O18 si chiar mi-a placut si oferta si tot... Si inca ceva, plata e ramburs sau e prin card? Multumesc.

6 răspunsuri:
| Dianna_8523 explică:

Si nici de pe amazon.co.uk nu pot?sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici: http://www.originals.ro/adidasi-haine-accesorii-ads.php?cid=31652 Cele mai tari brand-uri: Nike, Adidas, Puma, Reebok, Ecko Unlimited, Ecko Red, G-Unit, Zoo York, DC Shoes, Adio, Osiris (adidasi, haine, accesorii 100% originale ) si nu numai in cel mai tare magazin online din Romania cu cele mai mici preturi. Livrare in toata Romania! Comanzi acum, maine ai produsele ! Produsele se pot returna fara nici un motiv ! Nu ai cum sa ramai nemultumit !

| mdany a răspuns:

Buna.Nu se poate pentru ca este un site american.Incearca aici http://www.emag.ro/ipod/ipod-touch-32gb--pmc544bta.Este un site de incredere pentru ca livrarile se fac gratis in orice localitate, si in plus ai siguranta produsului, garantie si comanda iti vine in jur de 1-2 zile. O zi buna.

| mdany a răspuns:

Am uitat sa iti spun ca poti opta cum sa platesti. Poti plati prin card, direct in contul firmei sau (de preferat) cand vine curierul acasa ii dai banii in mana si gata.happy

| mdany a răspuns:

A aparut si in Romania.Doara am pus un link unde este si la pretul de 1500RONI. Cum am zis acesta este singurul si sa-i zic asa si ieftin site. Avand in vedere produsul ales de tine si am uitat sa zic ca poti plati prin card, direct in contul siteu-lui sau curierului cand iti vine acasa. O zi bunahappy

| Christine_8758 a răspuns:

Amazon face livrari dar in america, anglia sau germania...in Romania din pacat nu a ajuns dar cum sa zis si mai sus sunt siteuri romanesti dupa care iti poti achizitiona un ipod.
funda? si multi succes...winking