| popescucarmen43 a întrebat:

Magzinul altex nu mai are in stoc un telefon pe care mi l-am dorit foarte mult, am auzit de la cineva ca pot da comanda de la ei sa mi aduca un telefon care nu mai e in stoc de la alt magazin? voi ce stiti?

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Cred ca poti comanda de pe site-ul lor si sa vina direct in magazin si sa-l ridici de acolo. Te scuteste si de costul transportului.

| NAT0 a răspuns:

Du-te la ei în reprezentanţă şi dacă dai de nişte tipi drăguţi or să-ţi spună.

| Ironwin a răspuns:

Pe site poti verifica si tu daca ai rabdare, stocul din magazine. Apesi pe "Rezerva in Magazin" si daca iti apare o locatie cel putin acolo ar trebui sa fie pe stoc.