| asshoe a întrebat:

Pe EMAG se vand produse second hand?

8 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Salut.Au si produse resigilate, sau care prezinta usoare urme de folosire din cauza faptului ca au fost folosite pentru testare.

| Kassandra1408 a răspuns:

Nu. Produse second hand gasesti pe okazii. Dar au produse reambalate care sunt mai ieftine si e posibil sa aiba zgarieturi. Majoritatea au stat in showroom. Preturile sunt foarte bune si chiar iti recomand magazinul online.

| shaoboy a răspuns:

La categoria resigilate sunt produse SH.

| ElHuron a răspuns:

Nu, nu se vand produse second hand, dar daca nu ai bani de ceva nou il poti lua resigilat(adica a stat in vitrina si a fost folosit pentru teste, sau chestii de genul acesta) la un pret putin mai mic.

| Alex9595 a răspuns:

Din cate stiu eu NU.

| Alex9595 a răspuns:

Cred ca nu eu cumpar mereu de acolo si n-am vazut nimic legat de second-hand...

| ciorbel a răspuns:

Se vand produse reambalate second hand nu cred ca se vandbig grin