| Teodoraa6 a întrebat:

Peste cateva zile trebuie sa ma duc la ziua fostei mele cele mai bune prietene. Problema este ca am capul sec si nu stiu ce sa ii fac cadou, am fost rpetene cam vreo 2 ani si ceva dar nici o data nu mi-a spus ca isi doreste ceva anume. In concluzie ea nu-si doreste cadou(asta mi-a spus mie) dar nu ma pot duce cu mana goala imi este rusie, petrecerea va avea loc la ea acasa, mama ei nu ma prea suporta deci as vrea o idee de cadou decent, nu foarte mare sa iasa in evidenta prin simplitate si prin unicitate. Nu as vrea ceva cu culori neon, rozuri,paiete,sclipici,lanturi si chestii de genu, dar nici ceva de genu: chestii de la avon, haine, chestii imprimate. FUNDA

1 răspuns:
| mraw1234 a răspuns:

Daca ai timp...ai putea sa te duci la un centru special cu un tricou alb sau ma rog ce culoare vrei tu si sa imprimezi pe tricou o poza/un citat care ii placea ei sau un modelll. Daca mama ei nu te suporta cumpara-i un buchet de flori ca sa nu stea cu ochii pe tine toata petrecerea laughing sau ii poti face un album cu toate amintirile voastre (prietenei)