| Paolaluciac a întrebat:

Buna seara! Magazinul eMAG este real cu prețuri reale? Ca vreau sa îmi cumpăr un telefon și la ei sunt foarte eftene și ma tem sa comand

5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Este foarte real, prețurile la fel de reale.

| VoidEternal a răspuns:

Daca nici de eMag nu ai auzit...

Răspuns utilizator avertizat
| Tedds a răspuns:

Salut.
In primul rand eMAG si tot ce scrie pe site ca este "Vandut de eMAG" este real. Dar apar confuzii deoarece eMAG permite si altor magazine sa isi vanda produsele la ei pe site si vei vedea ca nu mai scrie "vandt de eMAG" si vandut de alta companie. Acolo trebuie sa ai grija.
In al 2-lea rand eu iti recomand cu incredere Flip. Aici gasesti telefoane ca noi, reconditionate si testate la un pret foarte foarte bun.
Arunca un ochi si poate iti place ceva: https://bit.ly/3t03Rlv

| ediron a răspuns:

Este real, poti verifica istoricul de pret pe ixa.ro si poate gasesti produsul mai ieftin in alt magazin online