| fsdkdkdjs a întrebat:

Bună seara, spuneți-mi câteva outlet-uri online sau site-uri/apps cu haine mișto la preț decent

3 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Aici depinde enorm de gusturi, nu prea ai zis ce inseamna misto, la ce stil anume te referi.Eu te sfatuiesc sa mergi sa cumperi dni magazinele outlet fizice, e mai safe astfel fiindca probezi, vezi cum se simte materialul, vezi grosimea, croiala, daca exista defecte sau nu (majoritatea marfurilor tip outlet au defecte din fabrica sau de uzura).

| trophin a răspuns:

De ce intrebi aici? intreaba pe cine care e competent. eu nu iti zic, pentru ca intrebarea ta "la misto "

| Peli75 a răspuns:

Depinde, de tine și hainele care vrei să le porți! Dacă vrei haine originale poți lua de pe Zalando. Dacă nu ești un fan de,, branduri " și apreciez oameni de genul, poți să îți iei după Shein, sunt haine calitative, într-o săptămână îți vin, și crede-mă, sunt haine mișto la prețuri foarte bune